Falapi | Workshop
16303
page,page-id-16303,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.2,vc_responsive
 

Workshop

 

Yoğun iş temposu ve stresinden biraz da olsa uzaklaşabilmek, renkli taşların enerjisinden yararlanmak, iç sesinizi dinlemek, içsel motivasyonunuzu taşlara yansıtmak için kurum çalışanlarına özel workshop’lar yapıyorum. Motivasyonel bir workshop’tan fazlası olduğuna inanıyorum.

 

Yeditepe Üniversitesi idari kadro yöneticileri ve çalışanlarından oluşan harika bir gruba yaptığım workshop sonrası bana iletilen geribildirimlere bir kulak vermek lazım.

 

ARZU ARDA

Benim için değişik ve çok zevkli bir deneyimdi. Herkesin denemesini isterim.  Son derece zihnimi dinlendirdi, neşeli ve zevkli bir uğraş. Açıkçası taşları alıp evimde kesinlikle devam ettirebileceğim bir uğraş. Yapacağım da. Renklerin ışıltısı, şekilleri ve boyama faaliyeti kendimi çok iyi hissettirdi diyebilirim. Çok teşekkür ederim tüm ekibimize ve Fatma Hocamıza.

 

ESRA KÖSEOĞLU

Sosyal medyadaki hesaplarınızda yer alan çalışmalarınıza her baktığımda, bu uğraşın çok zevkli olduğunu tahmin etmiştim. Oldukça eğlenceli, etkileyici ve teşvik edici çalışmalardı. Ancak bu kadarını düşünmedim. Saatin nasıl geçtiğini anlamadan, kendimizi taşın ve rengin uyumuna kaptırmak nefisti. Sabaha kadar boyayalım deseniz inanın katılımcıların hiç biri karşı çıkmazdı. Yaptığım çalışmaları evde devamlı dolaştırıyorum. Masaya koyuyorum çok yakışıyor, magnet olarak kullanıyorum çok beğeniyorum J hayatıma yeni bir renk girdi. Mutlaka devam edeceğim.

Kesinlikle herkese atölyeye katılmalarını tavsiye ederim, ettim, edeceğim de.

Kafamda dönüp duran sorunlardan, işin yoğun stresinden uzaklaştım. Taşa dokunmak iyi geldi. Özellikle çalışma hayatında daha çok siyah, lacivert, gri renkleri hakimdir, gözümüz bu renklere alışır. Bu çalışmada unuttuğum renklerle yeniden buluştum. Bana kendimi mutlu hissettirdi. Ayrıca sımsıcak yaklaşımınız ve her birimizle ayrı ayrı ilgilenerek bizi motive etmeniz de çok güzeldi. Teşekkür ederiz.

 

PINAR ÇOPUR

Harika bir atölyeydi, hiç bitsin istemedim. Çok eğlenceli bir deneyim oldu benim için. Her gün taş boyamak istiyorum artık J Herkesin denemesi gerekir ve eminim deneyip de devam ettirmek istemeyen olmayacaktır.

Yaratıcılığımı ön plana çıkarmamı sağladı, çok iyi bir takım çalışması aktivitesi ve terapi niteliğinde her şeyi unutup sadece taşların güzelliğine yoğunlaştık, bu da olumlu düşünmeye katkı sağlıyor.

 

MÜGE GİRGİN

Farklı ve çok eğlenceli bir aktivite. Ben evde de devam ettirmeyi düşünüyorum. Terapi gibi bir şey oldu benim için. Mesela bu yaz gittiğim her yerden taş toplayacağım :) Teşekkürler hocamıza:)

 

BETÜL AKSAKAL

Benim için çok güzel bir deneyim oldu. Çok büyük bir zenginliğin içinde yaşıyormuşum (taş, dal, deniz kabuğu….) Küçük materyalleri nasıl güzel şeylere dönüştüğüne şahit oldum. Artık daha geniş ve Doğru bakıyorum. :) 

Puzzledan sonra, ailece yapılacak yeni bir mutluluk kaynağı. :)

 

SEÇİL TÜNEY

Daha önce resim kursuna gittiğim için zaten resim yapmayı çok seviyordum ama taş boyamak çok değişik ve heyecanlı bir deneyim oldu benim için :)

Kesinlikle tavsiye ederim, her insanın kendine zaman ayırdığı bir hobisi olması lazım.

Zamanın nasıl geçtiğini anlamadım ve çok mutlu oldum benim için çok keyifli bir çalışmaydı.

Teşekkür ederim.

 

TUĞÇE KAVLAKOĞLU

Taş boyamanın bu kadar zevkli ve dinlendirici bir etkinlik olduğunu tahmin etmezdim, çok zevk aldım, ruhumun ve beynimin dinlendiğini hissettim. 

İyi bir grup çalışması olduğunu düşünüyorum. İş arkadaşlarım ile beraber iş dışında paylaşımlarda bulunmak çok güzeldi. Hepimize huzur ve mutluluk verdiğini düşünüyorum.

 

SELMA DİNÇ

Harika bir deneyimdi, başlamadan önce çok tarzım olmadığını düşünmüştüm. Fakat yanılmışım çok zevk aldım.

Evet, tavsiyelerde bulunuyorum ve kişilerin çok ilgisini çekti.

Fatma Hoca taşa dokunun ve hissettiğinizi yapabilirsiniz demesi çok ilgimi çekti. Yaşamımız boyunca stresli, taşlaşmış düşüncelerimizi istediğimizde rengarenk yapabileceğimiz, eğlenceli, stresten uzak hislerin ve düşüncelerin baş başa kalabileceği terapi gibi bir çalışma.

 

ELİF YILDIRIM

Eğlenceli ve keyifliydi.  Taş boyamaya odaklandım. Tatilde taş toplayacağım. Şiddetle tavsiye ederim. Taş boyarken midemin ağrısını unuttum.

Terapi gibi geldi. Artık her gün taş boyamak isterim. Yaratıcılığımızı ortaya çıkarabiliriz. Renklerle renklendik. Güzel bir takımdık.

 

ŞEYDA COŞKUN

Taşın büyülü dünyasını  keşfetmiş olduk, sade bir taşı renklerin yardımıyla güzelleşebildiğini gördük. Kendi el emeğimiz ile az maliyetle yapılabilen çok güzel bir hediyeler yapabiliriz artık.

Eğlenceli, keyifli bir atölye çalışması oldu. 

Konsantrasyon, yaratıcılık ve ekip çalışmasının bir kez daha ne kadar önemli olduğunu görmüş olduk.

 

ALEV ÇOLAK

Çok keyifli ve dinlendirici bir çalışmaydı. Artık taşları farklı bir gözle göreceğim sanırımJ

Kesinlikle tavsiye ederim. Özellikle yoğun ve stresli yaşam içerisinde kendine vakit. Ayırmaya ihtiyacı olan herkesin bu deneyimi yaşamasını isterim.

Çalışma boyunca keyif, huzur ve mutluluk kattığını düşünüyorum. Her şeyden uzaklaştığımı ve sadece renklerle baş başa olduğumu fark ettim. Çok güzel bir terapi ve ekip çalışmasıydı. Ayrıca Fatma Hoca’nın enerjisi, samimiyeti ve güzel yaklaşımları için de teşekkür ederim.